Kontakt Czym możemy służyć?

 

F&F Filipowski sp. j.
 

NIP  731-000-53-14
KRS 0000097447
REGON 470625813

Adres

ul. Konstantynowska 79/81
95-200 Pabianice
POLSKA
 
 

Tel/fax

tel/fax +48 (42) 214 90 37
  +48 (42) 215 23 83
  +48 (42) 227 09 71
  +48 (42) 215 73 06
fax serwer +48 (42) 239 89 81 (e-mail)


e-mail:

biuro@fif.com.pl  -  Biuro
handlowy@fif.com.pl  -  Dział Handlowy
dztech@fif.com.pl   -  Dział Techniczny


skype:

f&f pabianice


 

Przedstawiciele handlowi


 

1. Ewelina Fiłon
    mob:      605 886 996
    e-mail:   e.filon@fif.com.pl

2. Joanna Wyrzykowska
    mob:      695 481 000
    e-mail:   j.wyrzykowska@fif.com.pl

3. Dawid Koteras
    mob:      609 755 101
    e-mail:   d.koteras@fif.com.pl

4. Grzegorz Cierpisz
    mob:      661 653 000
    e-mail:   g.cierpisz@fif.com.pl

5. Krzysztof Gosławski
    mob:      600 231 222
    e-mail:   k.goslawski@fif.com.pl

6. Mariusz Makowski
    mob:      604 434 990
    e-mail:   m.makowski@fif.com.pl
 


Contact for English

Mr. Dawid Koteras
phone:   +48 (42) 227 09 71 ext. 28
mob:      +48 609 755 101
e-mail:   d.koteras@fif.com.pl

Contatto in Italiano
Kontakt Deutsch

Mr. Carmello Militello
Tel:       +49 061 523 716
Mob:     +49 1 723 155 993
E-Mail:  superelektro335@googlemail.com
 

 

Jak do nas trafić? 

 

Z trasy krajowej nr 14 Łódz - Sieradz,  na skrzyżowaniu przy budynku biurowym Lumileds skręć w kierunku północnym. Jedź 300 m prosto. Po prawej stronie znajdziesz biuro F&F.

Zapraszamy!

 


Representatives